İşletmemiz 2013 yılında kurulmuş olup ve halen okul ve ofis kırtasiye malzemeleri satışı ile fotokopi-baskı temel konularında faaliyet göstermektedir.

Kırtasiye ürünlerimizi seçerken üç önemli konuda hassasiyet gösterdik:
Olabildiğince sağlıklı, güvenilir markaları ve ürünleri seçtik.
Yerli malı ürünlere ağırlık vermeye çalıştık.
Fiyat/kalite oranını gözeterek doğru markaları uygun fiyatlar ile satışa sunduk.

Diğer yandan, günümüz perakende dünyasında baskı ve fotokopi klasik kırtasiye faaliyetlerinin yanında olmazsa olmaz hale gelmesi gerçeğinden yola çıkarak, iş çevrelerinin, ofislerin, okul ve üniversitelerin, resmi daire ve belediye kurumlarının, banka ve noterlerin yoğun bulunduğu Bahçelievler - Beşevler – Emek mahallesi yakınlarında baskı ve fotokopi hizmetlerinin en temel ihtiyaçlardan birisi haline geldiğini farkettik. Bu sebep ile işletmemizde temel kırtasiye çeşitlerini fotokopi ve baskı hizmetleri ile destekleyerek bu konuda değişik müşteri beklentilerini karşılayabilmeyi hedefledik. Yeni ve hızlı makinalarımız ile kaliteli ve hesaplı fotokopi ve baskı hzmeti sunmayı hedefledik.

VİZYONUMUZ

Ankara ve çevresindeki en iyi, en çok beğenilen, en güvenilir, en modern kırtasiye gereçleri ve fotokopi tedarikçisi olmak.

Müşterilerimizin beğeni ve güvenini sağlarak marka bilinirliği yaratmak.

MİSYONUMUZ

Doğru ve dürüst çalışma prensiplerini hedef alarak, tüketicilere yüksek kaliteli, yeni ve güvenilir ürünleri uygun fiyata sunmak.

Ankara ve çevre illere hizmet verecek şekilde, online iletişim (Web, sosyal ağlar vb) kanallarını da kullanarak sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmek.